flag Судова влада України

Стара версія сайту | Лист вебмайстру

                                                                     

 

Судді першої судової палати

 Помічники

Телефон

помічника

Каб.

пом.

Антонік Сергій Георгійович

Яцура Олена Вікторівна

(0562)310-633

351

Березкіна Олена Володимирівна

Виноградча Тетяна Віталіївна

(0562)367-223

412

Вечірко Ігор Олександрович 

Заболотна Олена Володимирівна

(0562)310-625

339

Дармін Михайло Олександрович 

Шваб Олена Анатоліївна

(0562)310-627

341

Іванов Олексій Геннадійович 

Лазаренко Павло Михайлович

(0562)310-634

351

Кузнецова Ірина Леонідівна 

Соловйова Наталія Володимирівна

(0562)367-267

409

Орєшкіна Еліна Валеріївна

Валяр Микита Геннадійович

(0562)367-204

302

Подобєд Ігор Миколайович 

Жуковська Ірина Валеріївна

(0562)367-276

413

Сизько Ірина Анатоліївна 

Головіна Олена Олександрівна

(0562)310-623

337

Чимбар Любов Олексіївна 

Марунич Наталія Валеріївна

(0562)367-218

407

Широбокова Людмила Петрівна

Іваницька Ірина Валеріївна 

(0562)367-206

307

 

Судді другої судової палати 

 

   

Білецька Людмила Миколаївна

Кушнір Дмитро Ярославович

(0562)367-268

410

Верхогляд Тетяна Анатоліївна 

Харитонова Вероніка Василівна

(0562)367-226

414

Євстигнеєв Олександр Сергійович

Юрченко Марина Василівна

(0562)367-225

413

Коваль Любов Анатоліївна

Макаренко Ірина Сергіївна

(0562)367-220

409

Кощеєв Ігор Михайлович 

Зеленська Таміла Миколаївна

(0562)310-601

324

Кузнецов Вадим Олександрович

Бушанська Оксана Володимирівна

(0562)367-230

421

Науменко Іван Мефодійович 

Бахмут Юлія Миколаївна

(0562)367-271

421

Пархоменко Наталія Володимирівна 

Бажанова Юлія Андріївна

(0562)367-251

504

Парусніков Юрій Борисович

Луганський Андрій Миколайович

Гаврилов Олександр Миколайович 

(0562)367-234

(0562)367-261

428

302

Чередко Антон Євгенович 

Сьомушкіна Катерина Анатоліївна

(0562)310-621

331

Чус Оксана Володимирівна

Клєвцова Ольга Вікторівна

Корх Дар’я Володимирівна

(0562)367-272

(0562)367-217

423

406

 

Спеціалізація суддів

(згідно наказу Дніпропетровського апеляційного господарського суду

 № 59 від 15.12.2016 року зі змінами)

 

Перша судова палата

Дніпропетровського апеляційного  господарського суду:

 

- спори, що виникають при укладанні, зміні, розірванні, визнанні недійсними договорів та виконанні господарських зобов’язань та з інших підстав:

  1. Антонік Сергій Георгійович
  2. Березкіна Олена Володимирівна
  3. Вечірко Ігор Олександрович
  4. Дармін Михайло Олександрович
  5. Іванов Олексій Геннадійович
  6. Кузнецова Ірина Леонідівна
  7. Орєшкіна Еліна Валеріївна
  8. Подобєд Ігор Миколайович
  9. Сизько Ірина Анатоліївна
  10. Чимбар Любов Олексіївна
  11. Широбокова Людмила Петрівна;

                                                                                                      (зі змінами, внесеними наказом суду від 29.05.17р. № 29)

- спори, пов’язані  із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності:

  1. Подобєд Ігор Миколайович
  2. Вечірко Ігор Олександрович;

- спори про банкрутство та пов’язані з банкрутством:

  1. Вечірко Ігор Олександрович.

Друга судова палата

Дніпропетровського апеляційного господарського суду:

- спори, що виникають при укладанні, зміні, розірванні, визнанні недійсними договорів та виконанні господарських зобов’язань та з інших підстав:

  1. Білецька Людмила Миколаївна
  2. Верхогляд Тетяна Анатоліївна
  3. Євстигнеєв Олександр Сергійович
  4. Коваль Любов Анатоліївна
  5. Кощеєв Ігор Михайлович
  6. Кузнецов Вадим Олександрович
  7. Науменко Іван Мефодійович
  8. Парусніков Юрій Борисович
  9. Пархоменко Наталія Володимирівна
  10. Чередко Антон Євгенович
  11. Чус Оксана Володимирівна;

                                                                                                     (зі змінами, внесеними наказом суду від 21.12.2016р. № 62)

 - спори, пов’язані із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності:

  1. Білецька Людмила Миколаївна;

 - спори,  що виникають з корпоративних відносин та приватизації:

  1. Коваль Любов Анатоліївна
  2. Чередко Антон Євгенович
  3. Науменко Іван Мефодійович;

 

 - спори про банкрутство та пов’язані з банкрутством:

  1. Білецька Людмила Миколаївна
  2. Кузнецов Вадим Олександрович
  3. Науменко Іван Мефодійович
  4. Чередко Антон Євгенович
  5. Чус Оксана Володимирівна.