flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Інформація щодо повернення помилково сплаченого судового збору

          Відповідно до вимог пункту 5 Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 №787 повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету податків, зборів, платежів та інших доходів бюджетів здійснюється за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.

          Подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджетів подається до відповідного органу Казначейства за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку.

          Подання на повернення помилково сплачених коштів з рахунка, відкритого в органі Казначейства для зарахування надходжень судового збору за подання заяв, скарг до конкретного суду, видається відповідним судом.

          У разі необхідності повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного бюджету через УДКСУ у Шевченківському районі м.Дніпра на рахунок 31216206782004  платнику необхідно:

  1. Звернутися до Дніпропетровського апеляційного господарського суду з заявою про підготовку подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджету (зразок додається). До заяви має додаватися довіреність представника юридичної особи та оригінал квитанції (платіжного доручення).
  2. Подати до УДКСУ у Шевченківському районі м.Дніпра подання разом з заявою про повернення коштів з бюджету та оригіналом або копією документа на переказ, або паперовою копією електронного розрахункового документа, які підтверджують перерахування коштів до бюджету.

          Завантажити зразок заяви: Заява про повернення помилково сплаченого судового збору