flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги ЗМІ! Щодо КРУГЛОГО СТОЛУ, присвяченого обговоренню питань реформування системи виконання судових рішень та діяльності приватних виконавців.

30 серпня 2017, 15:03

Шановні журналісти!

КРУГЛИЙ СТІЛ, присвячений обговоренню питань реформування системи виконання судових рішень

та діяльності приватних виконавців.

Організатори заходу - Асоціація правників України спільно з Проектом Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Міністерством юстиції України.

Серед учасників заходу: представники Міністерства юстиції України, судового корпусу, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, приватні виконавці України, Сербії та Литви, а також адвокати і практикуючі правники.

Місце проведення: м. Дніпро. просп. Дмитра Яворницького, 65

Час проведення: 31 серпня 2017 року з 9:30 до 17:00.

(приміщення Дніпропетровського апеляційного господарського суду)

    Більше року тому в Україні з’явився інститут приватних виконавців. Перші виконавці отримали посвідчення у липні цього року. Тож у кредиторів з’явився вибір, до кого звертатись для повернення боргів. Адже примусове виконання рішень судів та інших органів традиційно було найскладнішим етапом вирішення майнових спорів. Але чи насправді цей інститут діятиме ефективно? Багато неоднозначних коментарів і прогнозів стосувалось практичного застосування деяких норм нового закону: якими саме методами діятиме приватний виконавець, за якими критеріями обиратиме справи, яким чином визначатиме вартість своїх послуг і, врешті, як уникнути можливих зловживань у роботі виконавця. Про ці та інші питання йтиме мова на КРУГЛОМУ СТОЛІ.

Увага! Попередня акредитація обов’язкова.

Умови участі: безкоштовна участь у заході одного представника від ЗМІ.

Для акредитації надішліть, будь-ласка, свої дані (назва заходу; найменування ЗМІ; ПІБ, посада, контактний телефон та e-mail журналіста; телефон та e-mail редакції; ПІБ головного редактора ЗМІ) на адресу pb@uba.ua.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: branches@uba.ua. Контактна особа – Дар’я Сидорчук.