Задати питання
flag Судова влада України

Голова суду прийняв участь у підготовці голів та заступників голів апеляційних судів

23 червня 2017, 13:08

Голова Дніпропетровського апеляційного господарського суду Юрій Парусніков прийняв участь у підготовці голів та заступників голів апеляційних судів, яку було проведено 19-21 червня 2017 року в місті Києві Національною школою суддів України.

З вітальною промовою захід відкрив проректор з підготовки кадрів для  судових органів Національної школи суддів України  Анатолій Костенко. У виступі він доповів про сучасні технології навчання в Національній школі суддів України, які зорієнтовані на підтримання та підвищення рівня кваліфікації діючих суддів та ознайомив  про сучасні технології навчання в Національній школі суддів України.

 Голова Державної судової адміністрації України  Зеновій Холоднюк у своєму виступі зосередив увагу на питаннях судового адміністрування.

Актуальним був виступ Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко щодо посилення гарантії незалежності та безсторонності судді.

 Голова Вищої ради юстиції  Ігор Бенедисюк зосередив увагу суддів на конституційних та  законодавчих змінах  в системі  правосуддя: напрямкам та очікуванням.

Голова Апеляційного суду Запорізької області, доктор юридичних наук, заслужений юрист України, член Консультативної ради європейських суддів Віктор Городовенко розповів про організаційно-правові засади діяльності апеляційних судів і надав пропозиції щодо планування роботи та кадрового забезпечення діяльності суду.

 Також, під час підготовки обговорювалися низка проблемних питань: пілотування методик перевірки морально-психологічних якостей кандидатів на посаду судді, комунікації в судовій владі, антикорупційного законодавства, перспективи подальшого реформування судової системи України та деякі проблемні питання дисциплінарної відповідальності судді, запобігання конфлікту інтересів, кримінологічні аспекти  злочинів проти основ національної безпеки України. 

По завершенню підготовки суддям було вручено сертифікати Національної школи суддів України.

З програмою підготовки можна ознайомитись на сайті Національної школи суддів України.