Задати питання
flag Судова влада України

Судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду прийняли участь у круглому столі «Сучасна судова практика сплати грошової винагороди, відшкодування витрат арбітражного керуючого та перспективи процедур банкрутства в Україні».

04 серпня 2017, 14:50

    Сьогодні, 04 серпня 2017 року судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Людмила Білецька, Вадим Кузнецов, Оксана Чус та Ігор Вечірко в режимі відеоконференцзв'язку прийняли участь у круглому столі «Сучасна судова практика сплати грошової винагороди, відшкодування витрат арбітражного керуючого та перспективи процедур банкрутства в Україні», який відбувся на базі Одеського апеляційного господарського суду.

    Захід організовано Громадською організацією "Всеукраїнська асоціація Арбітражних Керуючих" за участю Національної профспілки арбітражних керуючих та Незалежної асоціації банків України, за підтримки Асоціації суддів господарських судів України.

    Метою круглого столу було обговорення дискусійних питань оплати грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражних керуючих у справах про банкрутство. Низку питань створює проблематика джерела сплати грошової винагороди арбітражному керуючому при повній відсутності майна у боржника або наявності майна, яке повністю перебуває в іпотеці або заставі.

      Під час заходу було приділено увагу питанням щодо джерел та порядку сплати грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого відповідно до старої та нової редакції Законів про банкрутство; перспективи виплати грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого при відсутності майна у боржника або наявності у боржника лише заставного (іпотечного) майна; сплати додаткової винагороди арбітражному керуючому, важелі стимулювання.

        До участі у круглому столі були також запрошені представники «Незалежної асоціації банків України», представники банків, організації арбітражних керуючих, арбітражні керуючі та практикуючі правники.