Задати питання
flag Судова влада України

Круглий стіл з питань реформування системи виконання судових рішень та діяльності приватних виконавців.

01 вересня 2017, 14:33

    31 серпня 2017 року на базі Дніпропетровського апеляційного господарського суду відбувся круглий стіл з питань реформування системи виконання судових рішень та діяльності приватних виконавців.

    Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація правників України» спільно з Проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Міністерством юстиції України. 

      Основною метою заходу було обговорення теоретичних та практичних питань здійснення діяльності приватних виконавців, аналіз та обмін міжнародним досвідом у сфері виконання судових рішень в країнах Європейського союзу, особливості реформування та розвитку інституту в Україні.

      Із вітальними словами до учасників круглого столу звернулися голова Дніпропетровського апеляційного господарського суду Юрій Парусніков, координатор Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Довидас Віткаускас, голова відділення АПУ у Дніпропетровській області, керуючий партнер АО " Ассирія", адвокат Олексій Савчук.

     В рамках заходу були обговорені питання щодо реформування системи виконання судових рішень, її перспективи та недоліки.

      Серед учасників заходу були представники Міністерства юстиції України, судового корпусу, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, приватні виконавці України, Сербії та Литви, а також адвокати і практикуючі правники.