Задати питання
flag Судова влада України

Турнір з міні-футболу до Дня Юриста

09 жовтня 2017, 14:03

    06 жовтня 2017 року, з нагоди святкування Дня Юриста у м. Дніпро на полі спорткомплексу «Восход» відбувся організований Апеляційним судом Дніпропетровської області традиційний турнір з міні- футболу за участю команд Апеляційного суду Дніпропетровської області, Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, збірної команди Дніпропетровського апеляційного господарського суду та господарського суду Дніпропетровської області, Індустріального районного суду міста Дніпропетровська, Ленінського районного суду міста Дніпропетровська, збірної команди Самарського районного суду міста Дніпропетровська та Кіровського районного суду міста Дніпропетровська.

     У результаті цікавої та напруженої боротьби та за підсумками зіграних матчів переможцями турніру стала команда  Апеляційного суду Дніпропетровської області, команда Індустріального районного суду міста Дніпропетровська здобула друге місце, а третє місце посіла збірна команда Самарського районного суду міста Дніпропетровська та Кіровського районного суду міста Дніпропетровська.

     Гра виявилася захоплюючою й цікавою, учасники команд продемонстрували гарні результати й професійну майстерність.

     Від щирого серця вітаємо переможців турніру, а всім учасникам змагань бажаємо міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та яскравих перемог на життєвому шляху!