flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Участь у Міжнародній конференції «Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики – детонатор інвестиційного буму та економічного прориву»

24 вересня 2018, 12:05

19 вересня 2018 року суддя Дніпропетровського апеляційного господарського суду Ігор  Вечірко взяв участь у Міжнародній конференції «Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики – детонатор інвестиційного буму та економічного прориву».

Конференція організована Комітетом ВРУ з питань економічної політики спільно з Центром комерційного права, Міністерством юстиції України, Асоціацією правників України, Всеукраїнською самоврядною організацією фахівців конкурсного процесу, Незалежною асоціацією банків України, Проектом ЄС «Право-Justice», МВФ, Світовим банком та іншими партнерами.

У роботі заходу взяли участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, НБУ, юридичної та бізнес-спільноти, арбітражні керуючі, провідні вітчизняні й іноземні експерти, науковці та судді господарських судів, які спеціалізуються на розгляді спорів про банкрутство та пов’язаних з банкрутством.

Конференція була організована з метою обговорення новел Проекту Кодексу України з процедур банкрутства (реєстраційний № 8060).

Учасники заходу детально обговорили ідеологію реформи банкрутства в Україні, мету реформи та законодавчі ініціативи щодо удосконалення  системи  банкрутства.

Під час конференції також було обговорено практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство компаній, перспективи запровадження інституту банкрутства фізичних осіб, запозичення провідного міжнародного досвіду, стандарти професії арбітражного керуючого тощо.

За результатами конференції були сформовані рекомендації щодо подальшого остаточного доопрацювання Кодексу.

З коротким звітом та відеоматеріалом заходу можна ознайомитися за посиланням  http://rada.gov.ua/news/Novyny/162212.html