flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Шановні учасники судових проваджень!

03 жовтня 2018, 14:10

Відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» суди, що ліквідуються, припиняють здійснення правосуддя з дня опублікування  в газеті «Голос України»  повідомлень голів новоутворених судів про початок роботи новоутворених судів.

Дніпропетровський апеляційний господарський суд з 03.10.2018 року припинив здійснення правосуддя у зв'язку із публікацією в газеті «Голос України»  повідомлення про початок роботи Центрального апеляційного господарського суду.

Відповідно до ч. 5 ст. 31 Господарського процесуального кодексу України, у разі ліквідації або припинення роботи суду справи, що перебували у його провадженні, невідкладно передаються до суду, визначеного відповідним законом або рішенням про припинення роботи суду.

На даний момент здійснюється передача справ, що перебували у провадженні  Дніпропетровського апеляційного господарського суду до Центрального апеляційного господарського суду.

Після здійснення автоматизованого розподілу справ, прийнятих Центральним апеляційним господарським судом, учасники судових проваджень будуть повідомлені про дату та час розгляду справ у передбаченому законом порядку.

Звертаємо Вашу увагу на те, що порядок подачі апеляційних та касаційних скарг – не змінюється:

-  апеляційна скарга подається через місцевий господарський суд, який розглянув справу.

-  касаційна скарга подається через апеляційний господарський суд, який прийняв оскаржуване рішення чи  постанову.

Всі документи, а саме: апеляційні скарги, відзиви, клопотання у справах,  заперечення тощо, просимо адресувати до Центрального апеляційного господарського суду, що знаходиться за адресою: 49000, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65.

Слідкуйте за нашими новинами на офіційному сайті суду та сторінці в соціальній мережі ФЕЙСБУК.