flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Підготовка суддів апеляційних господарських судів у Національній школі суддів України

08 жовтня 2018, 12:11

З  8 по 12 жовтня 2018 року суддя Дніпропетровського апеляційного господарського суду Валентин Мороз проходить  підготовку суддів апеляційних господарських судів, яку проводить Національна школа суддів України.

Вітальною промовою підготовку відкрила проректор з науково-дослідної роботи Національної школи суддів України, кандидат юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Наталія Шукліна.

Програмою підготовки передбачено спілкування суддів з провідними правниками України, які зосередять увагу суддів на актуальних правових аспектах та забезпечать зворотний зв’язок під час інтерактивних лекцій.

 Суддя Верховного Суду у Великій Палаті Верховного Суду Лариса Рогач розповість про особливості застосування Господарського кодексу України у зобов’язальних правовідносинах. Суддя Верховного Суду у Касаційному господарському суді, секретар судової палати, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України Тетяна Дроботова залучить до обговорення проблемного питання щодо здійснення судового провадження під час розгляду справ судами апеляційної інстанції за нормами ГПК України. Суддя Київського апеляційного господарського суду, доктор юридичних наук, професор Борис Поляков  розгляне практику застосування законодавства про банкрутство та проблемні питання зарахування штрафних санкцій до складу грошових зобов’язань боржника при складанні реєстру вимог кредиторів. Суддя Вищого господарського суду України, кандидат юридичних наук Мальвіна Данилова обговорить важливе питання щодо застосування у господарському судочинстві Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Суддя Господарського суду міста Києва Інна Алєєва  розкриє проблемні питання доказування у господарському судочинстві та формалізації електронних доказів у господарському процесі.

В межах програми підготовки також будуть проведені тренінги на теми: “Психологічна адаптація до суддівської діяльності” та “Суддівська етика. Доброчесність”.

Під час підготовки судді апеляційних господарських судів обговорять ряд актуальних в умовах сьогодення тем для судової влади, вдосконалять свої знання та обміняються професійним досвідом.