flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

До уваги громадян

з обмеженими можливостями!

Відповідно до частини третьої статті 3 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» судова система має забезпечувати доступність правосуддя для кожної особи в порядку встановленому Конституцією та Законами України. Це, зокрема, стосується й безперешкодного доступу до приміщень судів осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, інших мало мобільних груп населення.

Для забезпечення доступу до правосуддя осіб з обмеженими фізичними можливостями Дніпропетровським апеляційним господарським судом на першому поверсі розміщено стенди зі списками справ призначених до розгляду, графік прийому громадян керівництвом суду.

На виконання рішення Ради суддів України № 31 від 02.04.2015 року наказом керівника апарату суду № 64 від 22.12.2015 року (зі змінами, внесеними наказами суду від 30.01.2017 року № 8 та від 06.02.2017 р. № 13) визначено:

  1. Відповідальну особу за організацію взаємодії з громадськими об’єднаннями інвалідів та взаємодію з місцевим центром міністерства юстиції України щодо надання безоплатної правової допомоги інвалідам з розміщенням відповідної інформації на офіційному сайті суду – прес-секреар, головний спеціаліст відділу узагальнення судової практики, розгляду звернень громадян та взаємодії зі ЗМІ – Пшенічнікова Наталія Вікторівна, тел.: 0562 333-898.

 

  1. Відповідальних працівників суду по забезпеченню рівного доступу до правосуддя осіб з особливими потребами:

У разі виникнення у Вас будь-яких питань Ви завжди можете звернутися до працівника охорони, який знаходиться на першому поверсі, з метою виклику відповідальних працівників суду.

Крім того, Дніпропетровський апеляційний господарський суд має можливість  проведення судових засідань в режимі відео-конференції, що значно полегшує доступ  до правосуддя.

У Дніпропетровському апеляційному господарському суді функціонує офіційна веб-сторінка на порталі «Судова влада України» https://dpa.arbitr.gov.ua де Ви можете знайти актуальну інформацію про роботу суду.

Крім того у Вас є можливість направлення документів на офіційну електронну пошту суду inbox@dpa.arbitr.gov.ua.

Всі працівники апарату Дніпропетровського апеляційного господарського суду пройшли інструктаж щодо етики спілкування з особами з особливими потребами.

 

Рекомендації щодо правил поведінки відповідальних осіб з маломобільними групами населення