Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

                                                                     

 

Судді першої судової палати

 Помічники

Телефон

помічника

Каб.

пом.

Антонік Сергій Георгійович

Яцура Олена Вікторівна

(0562)310-633

351

Березкіна Олена Володимирівна

Виноградча Тетяна Віталіївна

(0562)367-223

412

Вечірко Ігор Олександрович 

Заболотна Олена Володимирівна

Головіна Олена Олександрівна

(0562)310-625

(0562)310-623

339

337

Дармін Михайло Олександрович 

Шваб Олена Анатоліївна

(0562)310-627

341

Іванов Олексій Геннадійович 

Лазаренко Павло Михайлович

(0562)310-634

328

Кузнецова Ірина Леонідівна 

Соловйова Наталія Володимирівна

(0562)367-267

409

Орєшкіна Еліна Валеріївна

Валяр Микита Геннадійович

(0562)367-204

302

Подобєд Ігор Миколайович 

Жуковська Ірина Валеріївна

(0562)367-276

413

Чимбар Любов Олексіївна 

Марунич Наталія Валеріївна

(0562)367-218

407

Широбокова Людмила Петрівна

Головіна Олена Олександрівна

Іваницька Ірина Валеріївна 

(0562)310-623

(0562)367-206

337

307

 

Судді другої судової палати 

 

   

Білецька Людмила Миколаївна

Кушнір Дмитро Ярославович

(0562)367-268

410

Верхогляд Тетяна Анатоліївна 

Харитонова Вероніка Василівна

(0562)367-226

414

Євстигнеєв Олександр Сергійович

Юрченко Марина Василівна

(0562)367-225

413

Коваль Любов Анатоліївна

Макаренко Ірина Сергіївна

(0562)367-220

409

Кощеєв Ігор Михайлович 

Зеленська Таміла Миколаївна

(0562)367-209

310

Кузнецов Вадим Олександрович

Бушанська Оксана Володимирівна

(0562)367-230

421

Пархоменко Наталія Володимирівна 

Гаврилов Олександр Миколайович

Бажанова Юлія Андріївна

(0562)367-217

(0562)367-251

406

504

Парусніков Юрій Борисович

Луганський Андрій Миколайович

Гаврилов Олександр Миколайович 

(0562)367-234

(0562)367-217

428

406

Чередко Антон Євгенович 

Сьомушкіна Катерина Анатоліївна

(0562)310-621

331

Чус Оксана Володимирівна

Клєвцова Ольга Вікторівна

Бахмут Юлія Миколаївна

(0562)367-272

(0562)367-271

423

421

 

Спеціалізація суддів

(згідно наказу Дніпропетровського апеляційного господарського суду

 № 59 від 15.12.2016 року зі змінами)

 

Перша судова палата

Дніпропетровського апеляційного  господарського суду:

 

- спори, що виникають при укладанні, зміні, розірванні, визнанні недійсними договорів та виконанні господарських зобов’язань та з інших підстав:

  1. Антонік Сергій Георгійович
  2. Березкіна Олена Володимирівна
  3. Вечірко Ігор Олександрович
  4. Дармін Михайло Олександрович
  5. Іванов Олексій Геннадійович
  6. Кузнецова Ірина Леонідівна
  7. Орєшкіна Еліна Валеріївна
  8. Подобєд Ігор Миколайович
  9. Чимбар Любов Олексіївна
  10. Широбокова Людмила Петрівна;

                                           (зі змінами, внесеними наказами суду від 29.05.2017р. № 29 та від 29.03.2018 р. № 13)

- спори, пов’язані  із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності:

  1. Подобєд Ігор Миколайович
  2. Вечірко Ігор Олександрович;

- спори про банкрутство та пов’язані з банкрутством:

  1. Вечірко Ігор Олександрович.

Друга судова палата

Дніпропетровського апеляційного господарського суду:

- спори, що виникають при укладанні, зміні, розірванні, визнанні недійсними договорів та виконанні господарських зобов’язань та з інших підстав:

  1. Білецька Людмила Миколаївна
  2. Верхогляд Тетяна Анатоліївна
  3. Євстигнеєв Олександр Сергійович
  4. Коваль Любов Анатоліївна
  5. Кощеєв Ігор Михайлович
  6. Кузнецов Вадим Олександрович
  7. Парусніков Юрій Борисович
  8. Пархоменко Наталія Володимирівна
  9. Чередко Антон Євгенович
  10. Чус Оксана Володимирівна;

                                                 (зі змінами, внесеними наказом суду від 21.12.2016р. № 62 та  від 29.03.2018 р. № 13)

 - спори, пов’язані із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності:

  1. Білецька Людмила Миколаївна;

 - спори,  що виникають з корпоративних відносин та приватизації:

  1. Коваль Любов Анатоліївна
  2. Чередко Антон Євгенович;

                                                  (зі змінами, внесеними наказом суду від 29.03.2018 р. № 13)

 - спори про банкрутство та пов’язані з банкрутством:

  1. Білецька Людмила Миколаївна
  2. Кузнецов Вадим Олександрович
  3. Чередко Антон Євгенович
  4. Чус Оксана Володимирівна.

                                                 (зі змінами, внесеними наказом суду від 29.03.2018 р. № 13)